FURNITURE / Sofas / Sofa 8461342
nr 846 1342
SOFA
Bondrokok, length: 195 cm, wear, damages.
Svensk rokokostil, längd: 195 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 300
Monday September 16 2013
at 19:04:45
16/9 16:31:57